בואו לפגוש את ינץ לוי! הסופר, התסריטאי ומנחה הטלוויזיה ינץ לוי עורך מפגשי סופר ומופעי סופר מרתקים, מרגשים ומשעשעים. במפגשים הוא מספר על חייו כילד וכסופר, על מקורות ההשראה לסיפוריו וספריו, מה אמת ומה בדיה בספרים ואיך בכלל נולדים סיפורים. הוא מקריא מתוך ספריו ומשתף את הילדים בתהליך יצירתם.

המפגשים והמופעים הם מעין סטנד-אפ ספרותי ששוזר סיפורים מהחיים ומהספרים – סיפורים משעשעים ונוגעים ללב שמציעים תמיד תובנה על החיים ומראים לילדים שגם הם יכולים לספר סיפורים. בחלקו האחרון של המפגש ינץ עונה על שאלות הילדים וההורים ולאחר המפגש הוא חותם על ספריו. 

המפגשים עם ינץ לוי נועדו לקרב ילדים לעולם הספרים ולעודד קריאה והם עושים זאת בצורה חווייתית, מלהיבה ומעצימה. 

לפרטים נוספים: dodarye@dodarye.com, דקלה טל’: 050-2933360. 

אתר הרפתקאות דוד אריה נועד לעודד קריאה ולקרב ילדים אל עולם הספרים.

המחשב והאינטרנט תופסים מקום מרכזי בחייהם של ילדים בני ימינו. רבים מאיתנו רואים את ילדינו ותלמידינו יושבים שעות ארוכות מול המחשב ואנחנו בדרך כלל סבורים שהמכשיר הזה הוא אויב הספרים. אתר דוד אריה מנסה להפוך את הקערה על פיה. הרציונל שעומד מאחורי האתר הוא שדווקא עולם המחשב והאינטרנט שמעסיק בלאו הכי ילדים, דווקא הוא עשוי לקרב אותם לעולם הספרים…

ינץ לוי הוא סופר למבוגרים ולילדים, תסריטאי, מנחה טלוויזיה, עיתונאי, עורך, מרצה ומורה, זוכה פרס הספריות הציבוריות לשנת 2010….

יניב הוא בוגר המחלקה לעיצוב גרפי ב”אקדמיה לאומנות ועיצוב בצלאל” ירושלים.
ימיו המאושרים וחסרי הדאגות הסתיימו באחת, כשנילכד בידי משרדי הפרסום הגדולים. לבסוף נמלט.
הוא בילה שנתיים בלונדון, שם צייר קומיקס אמיתי שמשמיע קולות כמו booom!!  ו- wooosh!!!.
בוקר אחד ברגע של הארה, החליט להקדיש חייו לאיור ולניפוח בלונים…

ספרי הרפתקאות דוד אריה מומלצים מטעם משרד החינוך במסגרת מצעד הספרים ומשולבים בתכנית הלימודים הרשמית…