למורים ולהורים

מפגשי סופר עם ינץ לוי

בואו לפגוש את ינץ לוי! הסופר, התסריטאי ומנחה הטלוויזיה ינץ לוי עורך מפגשי סופר ומופעי סופר מרתקים, מרגשים ומשעשעים. במפגשים הוא מספר על חייו כילד וכסופר, על מקורות ההשראה לסיפוריו וספריו, מה אמת ומה בדיה בספרים ואיך בכלל נולדים סיפורים. הוא מקריא מתוך ספריו ומשתף את הילדים בתהליך יצירתם.

המפגשים והמופעים הם מעין סטנד-אפ ספרותי ששוזר סיפורים מהחיים ומהספרים - סיפורים משעשעים ונוגעים ללב שמציעים תמיד תובנה על החיים ומראים לילדים שגם הם יכולים לספר סיפורים. בחלקו האחרון של המפגש ינץ עונה על שאלות הילדים וההורים ולאחר המפגש הוא חותם על ספריו. 

המפגשים עם ינץ לוי נועדו לקרב ילדים לעולם הספרים ולעודד קריאה והם עושים זאת בצורה חווייתית, מלהיבה ומעצימה. 

לפרטים נוספים: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , ענבל - טל: 054-7657500. 

על אתר האינטרנט

אתר הרפתקאות דוד אריה נועד לעודד קריאה ולקרב ילדים אל עולם הספרים.

המחשב והאינטרנט תופסים מקום מרכזי בחייהם של ילדים בני ימינו. רבים מאיתנו רואים את ילדינו ותלמידינו יושבים שעות ארוכות מול המחשב ואנחנו בדרך כלל סבורים שהמכשיר הזה הוא אויב הספרים. אתר דוד אריה מנסה להפוך את הקערה על פיה. הרציונל שעומד מאחורי האתר הוא שדווקא עולם המחשב והאינטרנט שמעסיק בלאו הכי ילדים, דווקא הוא עשוי לקרב אותם לעולם הספרים. 

קראו עוד...

על ינץ לוי

ינץ לוי הוא סופר למבוגרים ולילדים, תסריטאי, מנחה טלוויזיה, עיתונאי, עורך, מרצה ומורה, זוכה פרס הספריות הציבוריות לשנת 2010. ינץ מנחה את תכנית הטלוויזיה מה הסיפור? ועורך מפגשי סופר ברחבי הארץ. ינץ נולד למשפחה ברוכת ילדים שטיפחה את אהבת היצירה והסיפורים. לכן לא פלא שמצא את עצמו עוסק בכתיבת סיפורים לילדים ולמבוגרים - בספרים, בתסריטים לטלוויזיה ובעיתונות.

קראו עוד...